Poznań, ul. Balickiego

ZAPRASZAMY DO ŚRODKA

KONTAKT

515 55 00 66

CENNIK (ROZWIŃ)
Cena najmu:  od 16,5 zł dzień (495 PLN m-c)
Opłaty eksploatacyjne (media):  70 (m-c) osoba
TV +Internet w cenie
Podana cena: BRUTTO
wystawiamy  Fakturę.

OPIS OFERTY

 

Przyjechałeś do pracy i szukasz wygodnej, przyjaznej kwatery? A może potrzebujesz miejsc dla swoich pracowników? Sprawdź ten adres!

 

Balickiego to kolejna PRZYJAZNA KWATERA w naszej ofercie – dom dla pracowników wyremontowany, wyposażony i zarządzany zgodnie z naszymi sprawdzonymi standardami. To dzięki nim nasza oferta jest już największa na rynku. Mamy ponad 400 miejsc w kilkunastu różnych lokalizacjach w Poznaniu. Z pewnością dobierzemy idealne miejsce dla Ciebie.

 

OPIS:

| Ławica | Smochowice | Wola | Grunwald |

 

UMEBLOWANIE/ WYPOSAŻENIE

Pokoje 2-6 osobowe, umeblowane, z telewizorem oraz internetem. Na wyposażeniu nowe łóżka z kufrem o wymiarach 90 x 200 cm wraz z pościelą, szafki, stoliki, krzesła.

 

OBIEKT:

Dom szeregowy z ogrodem, ulokowany w cichej, spokojnej okolicy. Kuchnia wyposażona w 2 kuchenki gazowe i 2 kuchenki mikrofalowe, a także w czajniki elektryczne i wszelkie niezbędne naczynia, garnki oraz sztućce. Do dyspozycji naszych gości także: trzy lodówki, pralka, minianeksy kuchenne na każdym piętrze. W domu znajdują się osobne WC oraz prysznice.

 

Dojazd:

Bardzo dobra lokalizacja: Przejazd komunikacją miejską do centrum Poznania zabiera zaledwie 7 minut. Kursują tam autobusy linii 48, 59 i 77 oraz linia nocna 242.

 

 

Zakupy:
Pobliskie sklepy: King Cross Marcela- AUCHUAN
Polska/ Bułgarska LIDL , BIEDRONKA.

 

Kontakt:
Marcin, 515 55 00 66