Poznań, ul. Ługańska

ZAPRASZAMY DO ŚRODKA

KONTAKT

515 55 00 66

CENNIK (ROZWIŃ)
Cena najmu:  od 16,5 zł dzień (495 PLN m-c)
Opłaty eksploatacyjne (media): 70 (m-c) osoba
TV +Internet w cenie
Podana cena: BRUTTO
wystawiamy  Fakturę.

OPIS OFERTY

Przyjechałeś do pracy i szukasz wygodnej, przyjaznej kwatery? A może potrzebujesz miejsc dla swoich pracowników? Sprawdź ten adres!

Ługańska to kolejna PRZYJAZNA KWATERA w naszej ofercie – dom dla pracowników wyremontowany, wyposażony i zarządzany zgodnie z naszymi sprawdzonymi standardami. To dzięki nim nasza oferta jest już największa na rynku. Mamy ponad 400 miejsc w kilkunastu różnych lokalizacjach w Poznaniu. Dla Ciebie także mamy idealną lokalizację.

 

OPIS:

| Szczepankowo | Rataje | Żegrze | Krzesiny

 

POKOJE:

Pokoje umeblowane z internetem i telewizorami. Na wyposażeniu nowe łóżka z kufrem o wymiarach 90 x 200 cm wraz z pościelą, szafką, stolik, krzesła.

 

OBIEKT:

Dom w zabudowie szeregowej. Z ogrodem. Pokoje 2-6 osobowe. Kuchnia jest wyposażona w 2 kuchenki gazowe 2 kuchenki mikrofalowe, , czajniki elektryczne, a także wszelkie niezbędne naczynia, garnki i sztućce. W mieszkaniu osobno znajduje się W i prysznice. Na piętrach znajdują się minianeksy kuchenne. Dom posiada do użytku 200m2 działki na której można odpocząć przygotowując np grila.

 

Dojazd:
Dojazd z centrum miasta zapewniają 200m2 od nieruchomości linia nr 54,62,96 (Linia nocna:238), która umożliwia łatwe dotarcie do Centrum Franowo, a następnie do Politechniki Poznańskiej oraz AWF-u.

 

Zakupy:
700m od Domu znajduje się LIDL 2,7 KM – Centrum Franowo (M1 AUCHUAN ) 4,6 KM- Galeria Posnania

 

Kontakt:
Marcin, 515 55 00 66