Poznań, ul. Ożarowska

KONTAKT

515 55 00 66

CENNIK (ROZWIŃ)
Cena najmu:  od 16,5 zł dzień (495 PLN m-c)
Opłaty eksploatacyjne (media): 70 (m-c) osoba
TV +Internet w cenie
Podana cena: BRUTTO
wystawiamy  Fakturę.

OPIS OFERTY

Przyjechałeś do pracy i szukasz wygodnej, przyjaznej kwatery? A może potrzebujesz miejsc dla swoich pracowników? Sprawdź ten adres!

Ożarowska to kolejna PRZYJAZNA KWATERA w naszej ofercie – dom dla pracowników wyremontowany, wyposażony i zarządzany zgodnie z naszymi sprawdzonymi standardami. To dzięki nim nasza oferta jest już największa na rynku. Mamy ponad 400 miejsc w kilkunastu różnych lokalizacjach w Poznaniu. Dla Ciebie także mamy idealną lokalizację.

 

OPIS:

|  Starołęka | Żegrze | Krzesiny

 

POKOJE:

Pokoje umeblowane z internetem i telewizorami. Na wyposażeniu nowe łóżka z kufrem o wymiarach 90 x 200 cm wraz z pościelą, szafką, stolik, krzesła.

 

KUCHNIA:
Wyposażona w 2 kuchenki gazowe i 2 kuchenki mikrofalowe, a także w czajniki elektryczne i wszelkie niezbędne naczynia, garnki oraz sztućce. Do dyspozycji naszych gości także: trzy lodówki, pralka, minianeksy kuchenne na każdym piętrze.

 

ŁAZIENKI / TOALETY:

Osobne WC oraz prysznice.

 

OBIEKT:

Dom wolnostojący z ogrodem, ulokowany w cichej, spokojnej okolicy w Poznaniu na Starołęce.

 

Dojazd:
Przystanek w odległości 180m.Przejazd komunikacją miejską do Poznania zabiera zaledwie 25 minut. Kursują tam autobusy linii 89, 94, oraz linia nocna 238, 237. Wcześniej wymienionymi autobusami można szybko (4 min) dotrzeć zajezdni tramwajowej nr: 4,5,11,12.

 

Zakupy:
Pobliskie sklepy: 130 m od nieruchomości znajduje się SPOŁEM. 300m -Żabka.

 

Kontakt:
Marcin, 515 55 00 66